Voucher świąteczny

Spotkajmy się w kinie!

VOUCHER ŚWIĄTECZNY

Wyjście do kina z rodziną, spontaniczny wypad z przyjaciółmi na najnowszy film ulubionego reżysera czy samotny maraton filmowy w ukochanym kinie. Niezapomniane chwile przed kinowym ekranem to coś, czego bardzo nam dziś brakuje i za czym tęsknimy. Z okazji zbliżających się Świąt mamy dla naszych widzów propozycję wyjątkowego prezentu filmowego – dla bliskich, dla przyjaciół, dla samych siebie. Specjalny filmowy VOUCHER ŚWIĄTECZNY na seans repertuarowy do jednego z naszych kin, który będzie można wykorzystać od ponownego otwarcia kin aż do 30 grudnia 2021 roku.

VOUCHER ŚWIĄTECZNY jest dostępny w formie elektronicznej. Po zakupie można go wydrukować albo – co bardziej ekologicznie i w aktualnych warunkach, kiedy kontakt z bliskimi bywa utrudniony i ograniczony do Internetu, bezpieczniejsze – zachować lub przesłać w formie cyfrowej. Voucher uprawnia do wstępu 1 osoby na repertuarowy pokaz filmowy w Kinie Światowid w Katowicach, Kinie Kosmos w Katowicach, Kinoteatrze Rialto w Katowicach, Kinie Janosik w Żywcu lub w Kinie Bałtyk w Raciborzu. Voucher jest ważny od dnia ponownego otwarcia naszych kin do 30 grudnia 2021 roku.

Można go kupić tylko przez Internet na stronie Filmowa.net, klikając kafelek „Karnety” w prawym górnym rogu. Co ważne – wybór kina na etapie zakupu Vouchera nie determinuje wyboru kina, w którym można go zrealizować.

Cena VOUCHERA ŚWIĄTECZNEGO to 18 zł

tutaj można kupić on-line VOUCHER ŚWIĄTECZNY do KINA KOSMOS

VOUCHER ŚWIĄTECZNY to nie tylko gwarancja wspaniale spędzonego czasu i emocji przeżywanych w kinie. Dla nas to taki drobny symbol nadziei na przyszłość i obietnica, że już niedługo wszyscy spotkamy się w kinie.