Regulaminy

Prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie będą przez najbliższy czas obowiązywać w naszym kinie: zachowanie 1,5-metrowego odstępu między widzami, dezynfekcja rąk zasłanianie nosa i ust maseczką, w sali kinowej siadanie z zachowaniem zasad dystansu społecznego, niespożywanie napojów i przekąsek

NOWE LIMITY MIEJSC W NASZYCH KINACH

W związku ze zmianami w limitach ilości miejsc dostępnych w salach kinowych, w naszych systemach kasowych do sprzedaży online i stacjonarnie przygotowaliśmy dla Państwa pulę biletów równą 50% obłożeniu każdej z naszych sal.
Po wyczerpaniu biletów z tej puli zapraszamy do zakupu biletów bezpośrednio w kasach naszych kin, gdzie dodatkowe 25% miejsc będzie dostępne dla osób, które przedstawią aktualny certyfikat potwierdzający zaszczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR lub pisemnego zaświadczenia.

DRODZY WIDZOWIE!

Czujemy się więc w obowiązku przypomnieć: wciąż działamy w szczególnych warunkach, które wymagają od nas – zarówno od kin, jak i od widzów – przestrzegania zasad i zaleceń, aby wizyty w kinie były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dbajmy o siebie!

Nie tylko przygotowujemy dla Was najlepsze filmowe propozycje, ale też nieustająco dbamy, by w kinach było bezpiecznie: nasi pracownicy na bieżąco dbają o utrzymanie kin w czystości: regularnie dezynfekujemy klamki, poręcze, blaty, terminale płatnicze, toalety oraz sale kinowe. Obsługa kin pracuje w maseczkach, a przy stanowiskach kasowych, jeśli nie były zabezpieczone szybą, zamontowaliśmy pleksi.

Gorąco zachęcamy, by bilety na seanse kupować on-line za pośrednictwem strony Filmowa.net. Jeśli nie macie takiej możliwości i zdecydujecie się na zakup w kinie – prosimy: wybierzcie płatność kartą zamiast gotówką.

Wszyscy chcemy, aby wizyty w kinie były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dlatego przypominamy Wam i prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie obowiązują w naszych kinach:

  • zachowanie 1,5-metrowego odstępu między widzami (jeśli nie należą do jednego gospodarstwa domowego)
  • dezynfekcja rąk
  • zasłanianie nosa i ust maseczką
  • w sali kinowej siadanie na miejscach wyznaczonych przez obsługę kina/z zachowaniem zasad dystansu społecznego

REGULAMIN I PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W KINACH OBOWIĄZUJĄCE OD 19 CZERWCA 2020 R.

Zarzadzenie-16-9-18-27-wprowadzenie-procedury-bezpieczenstwa-w-kinach (PDF, 1,1MB)

Załącznik-nr-1_Oświadczenie_indywidualne | 825,18 KB

REGULAMIN KIN SILESIA FILM | 119,79 KB

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ | 120,91 KB