Kino Kosmos dla dzieci

Grafika przedstawiająca centrum miasta na pierwszym planie główna bohaterka film Basi przechodząca przez pasy. Na grafice napis film w kinach od 7 czerwca
„Basia. Jestem w sam raz” przedpremierowo w Kinie Kosmos już 1 czerwca!

„Basia. Jestem w sam raz” przedpremierowo w Kinie Kosmos już 1 czerwca!

Kino Kosmos dla Dzieci | czerwiec

Aktualny program familijny dostępny jest tutaj: Rodzina w kinie | Filmowe popołudnie dla dzieci

  Szukajcie dodatkowych seansów familijnych na stronie filmowa.net!

  Informacja o seansie w języku ukraińskim:

  Дорогі гості з України!Запрошуємо В неділю о 15:00 на огляд фільмів для дітей. Після перегляду запрошуємо до забави та різних ігор.
  Білет для гостей з України -1zl/ купити можна тільки в касі кінотеатру Космос.

  Szczegółowe informacje:

  • Drodzy goście z Ukrainy! Zapraszamy w każdą niedzielę, o godz. 15.00 na Filmowe popołudnie dla dzieci.
  • Po seansie zapraszamy do zabawy.
   Bilet dla osób z Ukrainy – 1 zł / do kupienia tylko w kasie Kina Kosmos.

  „KINOTKI. Notatnik filmowy”

  Pamiętasz swoją pierwszą wizytę w kinie? Ciekawość, podekscytowanie, zaskoczenie, zachwyt… Pierwsze spotkanie ze światem filmu, szczególnie dla młodego widza, to zawsze wyjątkowe doświadczenie – początek fantastycznej podróży przez świat obrazów, emocji i myśli. Czy można zatrzymać te chwile na zawsze? Przeżyć raz jeszcze? A poznając kino – poznawać i rozumieć siebie? Teraz już tak! Wystarczy sięgnąć po „KINOTKI. Notatnik filmowy”, czyli najnowsze, przygotowane specjalne z myślą o młodych odbiorcach kina, wydawnictwo Instytucji Filmowej Silesia Film.

  „KINOTKI” to skierowany do dzieci i młodzieży notatnik filmowy – wyjątkowy w swojej formie przewodnik po osobistej mapie kina. Nawiązując do popularnych wśród tej grupy wiekowej notatników i dzienników do samodzielnego uzupełniania, „KINOTKI” pozwalają na notowanie, kreślenie, czytanie, projektowanie, eksperymentowanie, zbieranie kinowych doświadczeń i opisywanie emocji – innymi słowy: odkrywanie tajemnic kina przez młodych widzów. Na blisko stu stronach znalazły się zadania, gry, ciekawostki filmowe, a przede wszystkim mnóstwo miejsca na własne przemyślenia i wrażenia ze spotkań z kinem, dzięki czemu „KINOTKI” są zarówno inspirującym placem intelektualnych zabaw, jak i kreatywnym pamiętnikiem, który pomaga młodym ludziom odkryć i zrozumieć świat filmu.

  „KINOTKI. Notatnik filmowy” spodoba się nie tylko młodym widzom, ale – na fali filmowej nostalgii – przypadnie do gustu również nieco starszym, doświadczonym miłośnikom X Muzy, którzy zapragną powrócić do czasów swojej kinowej młodości i odkryć na nowo magię kina.

  KINOTKI to miejsce na Twoje zapiski z filmowych podróży. To książka, która towarzyszyć Ci będzie podczas każdej wizyty w kinie oraz w czasie domowych seansów z rodziną lub przyjaciółmi. KINOTKI staną się świadkiem Twoich filmowych refleksji, pierwszych zachwytów i niezapomnianych kinowych odkryć.

  Otwórz KINOTKI na dowolnej stronie i rozpocznij własną wędrówkę po świecie filmu.

  Książkę opracowała koordynatorka programu edukacji filmowej w Instytucji Filmowej Silesia Film – dr Małgorzata Cekiera, a za projekt graficzny odpowiada Barbara Łyko-Grudzińska.

  Publikacja przeznaczona dla odbiorców 8 – 13 lat oraz wszystkich miłośników kina.

  „KINOTKI. Notatnik filmowy” dostępny w sprzedaży wysyłkowej (szczegóły TUTAJ) i już wkrótce w dobrych księgarniach kameralnych w całym kraju oraz w kinach IF Silesia Film po ich ponownym otwarciu.

  Informacje dotyczące książki:

  • Cena: 24,99 zł
  • Wydanie: 1
  • Data premiery: styczeń 2021
  • Format: 160 x 225 mm
  • Oprawa: miękka, na spirali
  • Liczba stron: 96
  • ISBN: 978-83-923897-8-1

  Kino Kosmos to przyjazne miejsce, do którego zapraszamy dzieci z rodzicami i opiekunami.

  Znajdziecie tu KĄCIK DLA DZIECI – przestrzeń dla maluchów, miejsce pełne zabawek i gier edukacyjnych.

  Najmłodszych widzów zapraszamy w każdą niedzielę o 15:00 na FILMOWE POPOŁUDNIA, czyli pokazy bajeczek z Bolkiem i Lolkiem czy też Reksiem w rolach głównych, a także co drugą niedzielę o godzinie 16:00 na cykl RODZINA W KINIE, w którym pokazujemy najnowsze wybrane produkcje dobrego kina dziecięcego, wzbogacone o ciekawe warsztaty.

  Dobrym pomysłem na spędzenie czasu są także SEANSE Z PODUCHĄ. Dzieci zapraszamy na zestaw animowanych bajeczek oraz wspólne zabawy z edukatorką do Sali Solaris, a rodzice i opiekunowie w tym czasie mogą zobaczyć film z naszego repertuaru w sąsiedniej Sali Nostromo.

  U nas przy okazji wakacji, ferii, Dnia Dziecka i Mikołajek – zawsze na ekranie filmowe niespodzianki dla dzieci.

  Zaglądajcie na nasz FB: Kino Kosmos Dla Dzieci

  CENY BILETÓW: