Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i wykonują takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje strony internetowej są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Film: „Reksio – Reksio malarz” | reż. Marian Cholerek | Polska 1973 | 11 min
Warsztaty: Czy wiecie co to jest KROPKA? Macie jakieś ubrania w kropki? Może znacie zwierzęta, których skóra lub futro pokryte jest tym wesołym wzorkiem. A może ktoś z Was ma piegi? Świat pełen jest kropek, kropeczek, punkcików, łatek i plamek. W czasie naszego spotkania będziemy szukać grających kropek. Takich które dźwięczą i brzęczą. Te punkciki są jak krople deszczu, jak gwiazdy, jak bańki mydlane, jak ziarenka i pyłki
Wspólnie spróbujmy je usłyszeć, poczuć, zobaczyć, narysować i zagrać.
Czas trwania warsztatów: 60 min
Prowadzenie: Joanna Bronisławska / ASI MINA
Bilety: 16 zł
...................................................................................................
Dzień dziecka w Kinie Kosmos. Warsztaty dźwiękowe Asi Miny – Dwa spotkania połączone z projekcjami animacji krótkometrażowych ze Studia Filmów Rysunkowych. Tematem przewodnim są kropki, które możemy zobaczyć ale również usłyszeć, poczuć i przede wszystkim wyrazić na swój sposób. Warsztaty kierowane są do dwóch, różnych grup wiekowych, dzieci od 3 roku życia oraz od 6 roku życia. Zapraszamy również rodziców. Ubierzcie się wygodnie!
Joanna Bronisławska / ASI MINA – artystka, muzyk, pedagog, animatorka kultury, aktywistka związana z wytwórnią niezależną mik.musik.! Na koncie ma wiele koncertów i akcji artystycznych w kraju i za granicą. Członkini rady programowej UNESCO. Od ponad 20 lat zajmuje się pozasystemową edukacją muzyczną. Prowadzi liczne autorskie warsztaty muzyczne. W 2011 i 2014 nominowana do tytułu KULTURYSTA ROKU – nadawanego przez Polskie Radio Program Trzeci „Trójka”. Współautorka naszego podcastu „Dzieci czują kino”.