RODZINA W KINIE: Yakari i wielka podróż
RODZINA W KINIE
RODZINA W KINIE: Yakari i wielka podróż
RODZINA W KINIE
Rodzina w kinie: Nawet myszy idą do nieba
RODZINA W KINIE
Seans z lektorką: Trzy piętra
SEANS Z LEKTOREM/LEKTORKĄ
Bauhaus i miasto przyszłości. Spotkanie z książką „Malarstwo, fotografia, film” Lászla Moholya-Nagya
POKAZY FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH
Hamlet [sezon 2021-22]
Opera – Transmisje z Metropolitan Opera w Nowym Jorku
Dzień Dziecka | Filmowe Popołudnie dla Dzieci: Warsztaty dźwiękowe Asi Miny – Kropkolandia
FILMOWE POPOŁUDNIE DLA DZIECI
LEKCJE FILMOWE: Wejście smoka
LEKCJE FILMOWE – czyli jak czytać kino…
Moda na Kosmos: Spragnieni miłości
Moda na Kosmos
Dzień Dziecka | Rodzina w kinie: Warsztaty dźwiękowe Asi Miny – W PUNKT
RODZINA W KINIE
ROK GROZY: Kot o dziewięciu ogonach
2022. ROK Z KINEM GROZY
KLUB FILMOWY AMBASADA: Rodzina Addamsów
Klub Filmowy Ambasada
LEKCJE FILMOWE: Easy Rider
LEKCJE FILMOWE – czyli jak czytać kino…
ROK GROZY: Dzieci nocy
2022. ROK Z KINEM GROZY
DYMKI W KOSMOSIE Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
Astérix: Le domaine des dieux

10 listopada | niedziela | 14.00 | Kino Kosmos – Galeria przed seansem | wstęp dla każdego posiadacza biletu do kina
Warsztaty komiksowe dla dzieci
Podczas warsztatów nauczymy najmłodszych rysować najważniejszych bohaterów polskiego komiksu. Zapraszamy wszystkie dzieci do tworzenia superbohaterów i superbohaterek. Prowadzenie: Karolina Hyla i Maja Kawaliło z ASP w Katowicach.
10 listopad | niedziela | 15:00 | w ramach cyklu Filmowe popołudnia dla dzieci
Zestaw animowanych bajek dla najmłodszych z bohaterami znanymi z kart komiksów. W programie: wybrane odcinki „Koziołka Matołka” i „Kajko i Kokosz” | 50 min | 2+
10 listopada | niedziela | 16:00 | w ramach cyklu Rodzina w kinie
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Rok 50-ty przed naszą erą. Cała Galia jest okupowana przez Rzymian. Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Wioska Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.