Otwieramy się na Was!

OTWIERAMY SIĘ NA WAS!

Wszystkich miłośników kina i stęsknionych widzów z przyjemnością informujemy, że w piątek 19 czerwca 2020 Kino Kosmos rusza z pierwszymi seansami po spowodowanej epidemią przerwie. Wprawdzie w szczególnych, podyktowanych wymogami bezpieczeństwa warunkach, ale już niebawem znów będzie można zasiąść w sali kinowej i obejrzeć film na dużym ekranie swojego ulubionego kina studyjnego.

Na weekend otwarcia 19 – 21 czerwca 2020 – przygotowaliśmy coś szczególnego: akcja OTWIERAMY SIĘ NA WAS, w ramach której pokażemy filmy wybrane przez widzów, to ukłon w stronę wszystkich, którzy w tym trudnym dla kin i kinomanów czasie okazywali wsparcie i solidarność z kinami Silesii Film. Dzięki głosom widzów w Kinie Kosmos w weekend otwarcia (19-21 czerwca) będzie można obejrzeć „Kłamstewko” Lulu Wang, „Matthias i Maxime” Xaviera Dolana, „Salę samobójców. Hejter” Jana Komasy i „Prawdę” Hirokazu Koreedy. Dodatkowo w dniu otwarcia zagramy w Kosmosie „Satyricon” Federico Felliniego [bilety: 14 zł normalny/ 12 zł ulgowy].

Miło nam także poinformować, że bilety na wszystkie seanse repertuarowe w weekend otwarcia będą w specjalnej cenie 13 zł.

Natomiast już od poniedziałku 15 czerwca w godzinach 12.00 – 20.00 będzie czynna kasa kina, która zostanie otwarta m.in. w celu umożliwienia zwrotu zakupionych przed zamknięciem kin biletów. Jednocześnie, zgodnie z zaleceniami, zachęcamy widzów, aby korzystali z formy zakupu biletów online, za pośrednictwem strony Filmowa.net. Sprzedaż online ruszy w poniedziałek, 15 czerwca.

Wszelkie informacje dotyczące otwarcia kina będą pojawiać się na stronie internetowej Instytucji Filmowej Silesia Film, na stronie kina oraz na profilu Facebookowym kina oraz Instytucji.