Kontakt

  • Kino Kosmos | ul. Sokolska 66 | 40-087 Katowice

tel. 32 258 05 08  kasa@kosmos.katowice.pl


  • Filmoteka Śląska | ul. Sokolska 66 | 40-087 Katowice

tel. 32 258 42 41 


  • Silesia Film Commission | ul. Sokolska 66 | 40-087 Katowice

tel. 32 351 12 20


  • Kino Kosmos | tel. 32 258 05 08

Jakub Pudełko – kierownik kina – j.pudelko@kosmos.katowice.pl

repertuar Kina Kosmos, imprezy filmowe
Bożena Perska –  b.perska@kosmos.katowice.pl

organizacja imprez, informacje dla mediów, media społecznościowe
Patryk Chromik  –  p.chromik@kosmos.katowice.pl

edukacja filmowa
Mariusz Ciszewski  m.ciszewski@kosmos.katowice.pl

edukacja filmowa
Agata Hofelmajer-Roś  a.hofelmajer-ros@kosmos.katowice.pl

licencje filmowe
Anna Michnowska  a.michnowska@kosmos.katowice.pl

kasjerki kasa@kosmos.katowice.pl
Karolina Kotula, Justyna Pawlik

kinooperatorzy kabina@kosmos.katowice.pl
Marek Skrzelowski, Maciek Pirga 

przegrywanie kaset VHS
Piotr Rajmanp.rajman@kosmos.katowice.pl


  • Filmoteka Śląska | tel. 32 258 42 41

Andrzej Tuziak – kierownik  a.tuziak@kosmos.katowice.pl

Agata Tecl-Szubert  a.tecl-szubert@filmotekaslaska.pl 

Małgorzata Łuczak m.luczak@filmotekaslaska.pl

udostępnianie kopii filmowych 35 mm
Marcin Święs m.swies@filmotekaslaska.pl

konserwatorzy kopii filmowych
Zyta Poprawska, Paweł Kieca 


  • Silesia Film Commission | tel. 32 351 12 20

Patrycja Młynarczyk – kierownik p.mlynarczyk@silesiafilm.com

Monika Podgórska m.podgorska@silesiafilm.com

Magdalena Rychła m.rychla@silesiafilm.com