Kącik dla dzieci

Kosmos w zasięgu dziecięcej ręki!

Kino Kosmos prowadzone przez Instytucję Filmową SILESIA FILM na katowickiej Koszutce powiększa się o kącik przeznaczony dla dzieci, nawet tych najmniejszych.

Kącik jest pełen gier edukacyjnych, zabawek, kredek, puzzli, klocków, książek i książeczek, bazgrołków, worków sako. Organizatorom kącika bardzo zależy, aby stał się on placem zabaw – i to nie tylko wtedy, gdy rodzice przychodzą z dziećmi na film, ale codziennie, w godzinach otwarcia kina. Kącik został przystosowany do potrzeb dzieciaków zarówno tych najmłodszych, jak i tych w wieku przedszkolnym. Tym samym kino Kosmos staje się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym rodzinom z dziećmi.

Inauguracja miejsca, które ma być placem zabaw dla maluchów, miejscem spotkań dla rodziców i sympatyczną przestrzenią rozwoju dla dzieci odbyła się w sobotę 12 września 2015.

Regulamin KĄCIKA DLA DZIECI w kinie Kosmos

1. Kącik czynny jest w godzinach otwarcia kina.
2. Wyposażenie Kącika jest własnością kina Kosmos i można je wykorzystywać tylko na miejscu.
3. Uprzejmie prosimy nie wynosić wyposażenia kącika poza pomieszczenie, w którym zlokalizowany jest Kącik. Po skończonej zabawie prosimy o dołożenie zabawek na półki bądź do koszy.
4. Kącik przeznaczony jest dla dzieci wyłącznie pod opieką osób dorosłych, które ponoszą pełną odpowiedzialność za zachowanie dziecka w kąciku.
5. Kino Kosmos nie ponosi odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki w Kąciku.
6. Zabronione jest wprowadzanie zwierząt do kina Kosmos jak i do Kącika dla dzieci.
7. W przypadku pytań bądź jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się z kierownictwem kina Kosmos.

Za pomoc w zorganizowaniu i wyposażeniu KĄCIKA ZABAW DLA DZIECI serdecznie dziękujemy naszym sponsorom!

alternatywa Helen Doron English