Cennik

Ceny biletów od 1 stycznia 2017

SEANSE REPERTUAROWE:

bilet normalny  17 zł   |   bilet ulgowy 14 zł   |  bilet z Kaśką  12 zł

Tanie  Poniedziałki 12 zł   | Cześć!  Jest nas sześć!   5 biletów + 1 gratis

POKAZY CYKLICZNE:

Czwartek  z  kryminałem, Filmoteka Konesera, Klub Filmowy Ambasada, Muzycznie Kosmicznie, Pokazy Future Shorts,  Filmowe Psycho-Tropy

10 zł normalny | 8 zł ulgowy

Niedzielne Filmowe Popołudnie dla dzieci    6 zł

Pora dla Seniora 8 zł

TRANSMISJE OPER – sezon 2016/17

46 zł –  przy zakupie karnetu na 5 kolejnych transmisji

56 zł  normalny | 50 zł  ulgowy – na pojedynczą transmisję (wykupiony do 6 dni przed sobotnią transmisją – od poniedz. do niedzieli poprzedzającej transmisję)

60 zł normalny | 54 ulgowy – na pojedynczą transmisję (wykupiony w ciągu 6 dni przed sobotnią transmisją – od poniedz. do sobotniej transmisji)

TRANSMISJE SPEKTAKLI – sezon 2016/17

32 zł norm. | 28 zł ulg. | 24 zł grupowy (dla 10 osób)

Rezerwacja biletów:
tel. 32/351 12 20 wew. 130 lub 32/258 05 08
kasa@kasa.katowice.pl

Kasa czynna na 1 godz. przed pierwszym seansem w danym dniu.
Zarezerwowane bilety prosimy odbierać nie później niż 30 minut przed seansem. Dziękujemy!

PROGRAMY RABATOWE

Programy rabatowe dotyczą seansów repertuarowych i funkcjonują od dnia 1 lutego 2013 roku do chwili obecnej na identycznych zasadach w trzech kinach studyjnych:

  •  Kinoteatrze Rialto (ul. św. Jana 24, Katowice)
  •  Kinie Światowid (ul. 3 Maja 7, Katowice)
  •  Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66, Katowice)

KAŚKA 

(Karta Amatora Śląskich Kin Artystycznych) to karta lojalnościowa, którą można nabyć w kasach w/w kin za cenę 30 zł. Jest to karta ze zdjęciem właściciela – osoby zakupujące KAŚKĘ wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytucję Filmową SILESIA FILM (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Karta upoważnia do zakupu biletu na seans w cenie 12 zł, jest ważna przez cały rok we wszystkich katowickich kinach Instytucji Filmowej SILESIA FILM (Światowid, Rialto, Kosmos).
Koszt zakupu karty: 30 zł

Kina zastrzegają sobie prawo do nieuwzględniania ulg dla posiadaczy karty KAŚKA na seanse nie będące seansami repertuarowymi (czyli np. uroczyste premiery, festiwale, pokazy specjalne, transmisje oper i baletów, seanse z muzyką na żywo, koncerty, spektakle, nocne maratony itp. – wszystkie wydarzenia na które cena biletu ustalana jest osobno).

TANIE PONIEDZIAŁKI to program rabatowy obejmujący w/w kina, zgodnie z którym cena każdego biletu na każdy seans repertuarowy w poniedziałek wynosi 12 zł. Nie obejmuje on seansów specjalnych, czyli wszystkich wydarzeń, na które cena biletu ustalana jest osobno.

„CZEŚĆ” JEST NAS 6! jest programem rabatowym, zgodnie z którym grupa 6 osób kupujących bilety (zwykłe bądź ulgowe, wg cennika) na dany seans repertuarowy w w/w kinach ponosi opłatę za 5 biletów, a 1 bilet otrzymuje gratis.