Łączymy z dobrym kinem!

Łączymy z dobrym kinem

Chcesz porozmawiać o filmach? Nie wiesz, jak kupić wirtualny bilet na MOJEeKINO.pl? A może potrzebujesz wsparcia w dostępie do kluczowych dla codziennego funkcjonowania informacji? Zadzwoń do naszego kina! Pracownicy Kina Kosmos w Katowicach – z którymi na co dzień spotykaliście się w kinie – teraz czekają na Was pod specjalnym numerem telefonu gotowi służyć radą, pomocą i przede wszystkim rozmową.

Dla wszystkich widzów, których spowodowane epidemią zamknięcie kin pozostawiło z poczuciem filmowej pustki. Dla tych, których obecna sytuacja zmusiła do pozostania w domach; często samotnych, a wciąż przecież potrzebujących – jak my wszyscy – kontaktu z drugim człowiekiem. I w końcu – dla potrzebujących codziennego wsparcia i pomocy w dostępie do informacji, szczególnie tej internetowej. Specjalnie dla Was – naszych widzów, przyjaciół, a w szczególności seniorów – uruchomiliśmy dedykowaną linię telefoniczną.

Pracownicy Kina Kosmos w Katowicach – z którymi na co dzień spotykaliście się w kinie – teraz czekają na Was pod specjalnym numerem telefonu gotowi służyć radą, pomocą i dobrym słowem – o filmach i nie tylko.

Kino Kosmos w Katowicach:  tel. 32 258 05 08 | poniedziałek – piątek | 8.00 – 16.00

DBAJMY O SIEBIE I DO USŁYSZENIA W KINIE!