Kino nieczynne

Drodzy widzowie!

W związku z wytycznymi wprowadzonymi przez polski rząd kina prowadzone przez Instytucję Filmową Silesia Film, czyli Kino Kosmos, Kino Światowid, Kinoteatr Rialto w Katowicach oraz Kino Bałtyk w Raciborzu i w Kino Janosik w Żywcu zostaną zamknięte od soboty, 7 listopada 2020 DO ODWOŁANIA.

Bilety na seanse i wydarzenia odbywające się w terminie od 7 do 27 grudnia br. zakupione w formie elektronicznej zostaną automatycznie zwrócone, a środki przelane na rachunki bankowe, z których dokonano zakupu.

Kasy prowadzonych przez Instytucję Filmową Silesia Film Kina Kosmos, Kina Światowid, Kinoteatru Rialto w Katowicach oraz Kina Bałtyk w Raciborzu i Kina Janosik w Żywcu w podanym powyżej terminie będą zamknięte.
Bilety zakupione w kasach kin należy zawracać  w terminie do dnia 15 stycznia 2021 wysyłając e-mail na adres: faktury@silesiafilm.com  wraz z następującymi danymi:
– dane osoby która zakupiła bilet
– numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu,
– zdjęcie/skan biletów i paragonów

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie naszych mediów społecznościowych oraz stron kin i strony Filmowa.net, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualnych zmianach.

Tymczasem zapraszamy do sali wirtualnej Kino Światowid (czynnej przez całą dobę) na Mojeekino.pl

Brak nadchodzących wydarzeń dla tego cyklu