Prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie będą przez najbliższy czas obowiązywać w naszym kinie!

Prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie będą przez najbliższy czas obowiązywać w naszym kinie: zachowanie 1,5-metrowego odstępu między widzami, dezynfekcja rąk zasłanianie nosa i ust maseczką, w sali kinowej siadanie z zachowaniem zasad dystansu społecznego, niespożywanie napojów i przekąsek

Drodzy Widzowie,

Czujemy się więc w obowiązku przypomnieć: wciąż działamy w szczególnych warunkach, które wymagają od nas – zarówno od kin, jak i od widzów – przestrzegania zasad i zaleceń, aby wizyty w kinie były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dbajmy o siebie!

Nie tylko przygotowujemy dla Was najlepsze filmowe propozycje, ale też nieustająco dbamy, by w kinach było bezpiecznie: nasi pracownicy na bieżąco dbają o utrzymanie kin w czystości: regularnie dezynfekujemy klamki, poręcze, blaty, terminale płatnicze, toalety oraz sale kinowe. Obsługa kin pracuje w maseczkach, a przy stanowiskach kasowych, jeśli nie były zabezpieczone szybą, zamontowaliśmy pleksi.

Gorąco zachęcamy, by bilety na seanse kupować on-line za pośrednictwem strony Filmowa.net. Jeśli nie macie takiej możliwości i zdecydujecie się na zakup w kinie – prosimy: wybierzcie płatność kartą zamiast gotówką.

Wszyscy chcemy, aby wizyty w kinie były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dlatego przypominamy Wam i prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie obowiązują w naszych kinach:

  • zachowanie 1,5-metrowego odstępu między widzami (jeśli nie należą do jednego gospodarstwa domowego)
  • dezynfekcja rąk
  • zasłanianie nosa i ust maseczką
  • w sali kinowej siadanie na miejscach wyznaczonych przez obsługę kina/z zachowaniem zasad dystansu społecznego
  • niespożywanie napojów i przekąsek

 

W trosce o zdrowie uczestników seansów będziemy prosić Was o wypełnienie i przekazanie nam przy wejściu na salę kinową oświadczenia dotyczącego aktualnego stanu zdrowia zawierającego Wasze dane kontaktowe (imię, nazwisko, telefon kontaktowy i/lub adres e-mail).

Zbieranie danych jest rekomendowane, by ułatwić służbom sanitarnym dochodzenie epidemiologiczne w przypadku wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.

Tu można pobrać FORMULARZ OŚWIADCZENIA. Najlepiej wypisać go przed przyjściem do kina, ale jeśli nie będziecie mieć takiej możliwości – formularz będzie dostępny w kasie.

Osoby, które zakupiły bilet on-line otrzymały formularz dołączony do biletu. Prosimy o jego wydrukowanie i podpisanie. Jeśli nie będziecie mieć takiej możliwości – formularz będzie dostępny w kasie.

Co ważne – w przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic lub opiekun prawny.

Dziękujemy za zrozumienie 🙂

Kino Kosmos