Programy rabatowe

Programy rabatowe

Programy rabatowe dotyczą seansów repertuarowych i funkcjonują od dnia 1 lutego 2013 roku
do chwili obecnej na identycznych zasadach w trzech kinach studyjnych:

  •  Kinoteatrze Rialto (ul. św. Jana 24, Katowice)
  •  Kinie Światowid (ul. 3 Maja 7, Katowice)
  •  Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66, Katowice)
  1. KAŚKA  zobacz spot

    2. TANIE PONIEDZIAŁKI  zobacz spot

    3. „CZEŚĆ” JEST NAS 6! zobacz spot


    KAŚKA

(Karta Amatora Śląskich Kin Artystycznych) to karta lojalnościowa, którą można nabyć w kasach w/w kin za cenę 20 zł. Jest to karta ze zdjęciem właściciela – osoby zakupujące KAŚKĘ wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytucję Filmową SILESIA FILM (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Karta upoważnia do zakupu biletu na seans w cenie 12 zł, jest ważna przez cały rok we wszystkich katowickich kinach Instytucji Filmowej SILESIA FILM (Światowid, Rialto, Kosmos).
Koszt zakupu karty: 20 zł

Kina zastrzegają sobie prawo do nieuwzględniania ulg dla posiadaczy karty KAŚKA na seanse nie będące seansami repertuarowymi (czyli np. uroczyste premiery, festiwale, pokazy specjalne, transmisje oper i baletów, seanse z muzyką na żywo, koncerty, spektakle, nocne maratony itp. – wszystkie wydarzenia na które cena biletu ustalana jest osobno).

 

TANIE PONIEDZIAŁKI to program rabatowy obejmujący w/w kina, zgodnie z którym cena każdego biletu na każdy seans repertuarowy w poniedziałek wynosi 10 zł. Nie obejmuje on seansów specjalnych, czyli wszystkich wydarzeń, na które cena biletu ustalana jest osobno.

 

„CZEŚĆ” JEST NAS 6! jest programem rabatowym, zgodnie z którym grupa 6 osób kupujących bilety (zwykłe bądź ulgowe, wg cennika) na dany seans repertuarowy w w/w kinach ponosi opłatę za 5 biletów, a 1 bilet otrzymuje gratis.

 
Powyższe programy rabatowe nie łączą się. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące funkcjonowania powyższych programów prosimy kierować bezpośrednio do dyrektora Instytucji Filmowej SILESIA FILM.