Komunikat o czasowym zamknięciu Kina Kosmos

Drodzy Widzowie!

W związku z wydanym w dniu 10 marca br. przez Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego zaleceniem dotyczącym ograniczenia wydarzeń skupiających znaczną liczbę mieszkańców oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Widzów, Dyrekcja Instytucji Filmowej Silesia Film podjęła decyzję o odwołaniu wszystkich seansów repertuarowych oraz wydarzeń w prowadzonych przez Instytucję kinach: Kinie Kosmos, Kinie Światowid, Kinoteatrze Rialto w Katowicach oraz w Kinie Bałtyk w Raciborzu i w Kinie Janosik w Żywcu do dnia 13 kwietnia br. włącznie.


Kasy prowadzonych przez Instytucję Filmową Silesia Film Kina Kosmos, Kina Światowid, Kinoteatru Rialto w Katowicach oraz Kina Bałtyk w Raciborzu i Kina Janosik w Żywcu zostają zamknięte do odwołania.


Bilety na seanse i wydarzenia odbywające się do 13 kwietnia br. zakupione w formie elektronicznej zostaną automatycznie zwrócone, a środki przelane na rachunki bankowe, z których dokonano zakupu.


Bilety zakupione w kasach kin należy zawracać  w terminie do dnia 30 kwietnia br. wysyłając e-mail na adres: faktury@silesiafilm.com  wraz z następującymi danymi :

– dane osoby która zakupiła bilet
– numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu,
– zdjęcie/skan biletów i paragonów

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie naszych mediów społecznościowych oraz stron kin, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualnych zmianach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Widzów – informujemy jednocześnie, że ważność VOUCHERÓW zostaje automatycznie przedłużona do dnia  30 kwietnia br.

Wszystkie zwroty zostaną dokonane w terminie do 30 dni.
Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


O nowych terminach wydarzeń (m.in. masterclass z Lechem Majewskim, śląska premiera filmu „Dolina Bogów”, koncerty, pokazy specjalne) będziemy informować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych oraz stron kin.

facebook Kina Kosmos

kosmos.katowice.pl 

rialto.katowice.pl

swiatowid.katowice.pl

kinobaltyk.pl

kinojanosik.pl