Prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie będą przez najbliższy czas obowiązywać w naszym kinie!

oświadczenie o stanie zdrowia | 825,18 KB

Drodzy Widzowie,

mimo ograniczenia liczby miejsc dostępnych w Kinie Kosmos do 25% – jesteśmy wciąż otwarci i zapewniamy, że na ten moment żaden z seansów nie zostanie odwołany.

Zapraszamy i przypominamy o konieczności dezynfekcji rąk, zachowania dystansu oraz zasłaniania nosa i ust podczas wizyty w kinie. Dbajmy o wspólne bezpieczeństwo!

Poniżej wszelkie informacje o zasadach bezpieczeństwa.

link do oświadczenia o stanie zdrowia – do pobrania

linki do wszystkich regulaminów obowiązujących w kinach Silesia Film

Drodzy Widzowie,

abyście mogli czuć się u nas bezpiecznie, nasi pracownicy na bieżąco dbają o utrzymanie kina w czystości: regularnie dezynfekujemy klamki, poręcze, blaty, terminale płatnicze, toalety oraz sale kinowe. Obsługa kina pracuje w maseczkach lub przyłbicach, a przy stanowiskach kasowych zamontowaliśmy osłony z pleksi.

Gorąco zachęcamy, by bilety na seanse kupować on-line za pośrednictwem strony Filmowa.net. Jeśli nie macie takiej możliwości i zdecydujecie się na zakup w kinie – prosimy: wybierzcie płatność kartą zamiast gotówką.

Chcemy, aby wizyty w kinie były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dlatego przypominamy Wam i prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie będą przez najbliższy czas obowiązywać w naszym kinie:

  • po wejściu do kina oraz przed wejściem na salę kinową dezynfekujemy dłonie: środki do dezynfekcji będą dostępne w wyznaczonych miejscach,
  • na terenie kina – w tym na sali kinowej – zasłaniamy nos i usta: maseczką lub przyłbicą,
  • w kolejkach – do kasy, na salę kinową, do toalety oraz przy wyjściu z kina – zachowujemy przepisowy odstęp 2 metrów,
  • sale kinowe będą zapełnione maksymalnie w 25%, dlatego:
  • na sali kinowej zajmujemy miejsca wskazane przez obsługę kina: z zachowaniem zasady naprzemienności rzędów (układ miejsc w tzw. szachownicę) i z zachowaniem odstępu między widzami,
  • jeśli mieszkacie razem, możecie oczywiście usiąść obok siebie.

W trosce o zdrowie uczestników seansów będziemy prosić Was o wypełnienie i przekazanie nam przy wejściu na salę kinową oświadczenia dotyczącego aktualnego stanu zdrowia zawierającego Wasze dane kontaktowe (imię, nazwisko, telefon kontaktowy i/lub adres e-mail).

Zbieranie danych jest rekomendowane, by ułatwić służbom sanitarnym dochodzenie epidemiologiczne w przypadku wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.

Tu można pobrać FORMULARZ OŚWIADCZENIA. Najlepiej wypisać go przed przyjściem do kina, ale jeśli nie będziecie mieć takiej możliwości – formularz będzie dostępny w kasie.

Osoby, które zakupiły bilet on-line otrzymały formularz dołączony do biletu. Prosimy o jego wydrukowanie i podpisanie. Jeśli nie będziecie mieć takiej możliwości – formularz będzie dostępny w kasie.

Co ważne – w przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic lub opiekun prawny.

Dziękujemy za zrozumienie, Kino Kosmos


Szczegółowe informacje dotyczące zasad funkcjonowania kin Instytucji Filmowej Silesia Film w czasie zagrożenia epidemicznego są dostępne w Zarządzeniu nr 16/2020 Dyrektora Instytucji Filmowej „Silesia-Film” w Katowicach z dnia 12 czerwca 2020, będącego jednocześnie Regulaminem korzystania z oferty kina.

Zakup biletu na seans jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.

 

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA w kinach Silesia Film na czas zagrożenia epidemicznego | 2,93 MB