Komunikat o czasowym zamknięciu Kina Kosmos

Drodzy Widzowie!

Informacja z dnia 27.05.2020:

Kina dostały zielone światło, aby wystartować ze swoją działalnością od 6 czerwca. Jednak mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort zarówno naszych widzów, jak i pracowników, podjęliśmy decyzję, że otwarcie naszych kin, czyli Kina Kosmos, Kina Światowid, Kinoteatru Rialto, Kina Janosik i Kina Bałtyk nastąpi w późniejszym czerwcowym terminie. Wkrótce podamy daty otwarcia.


W związku z wprowadzeniem nowych ograniczeń dotyczących działalności instytucji kultury w czasie trwania pandemii, informujemy, że kina prowadzone przez Instytucję Filmową Silesia Film: Kino Kosmos, Kino Światowid i Kinoteatr Rialto w Katowicach oraz Kino Bałtyk w Raciborzu i Kino Janosik w Żywcu pozostają zamknięte do odwołania.


Kasy prowadzonych przez Instytucję Filmową Silesia Film Kina Kosmos, Kina Światowid, Kinoteatru Rialto w Katowicach oraz Kina Bałtyk w Raciborzu i Kina Janosik w Żywcu zostają zamknięte do odwołania.


Bilety na seanse i wydarzenia odbywające się w kinach zakupione w formie elektronicznej będą automatycznie zwracane na bieżąco, a środki zostaną przelane na rachunki bankowe, z których dokonano zakupu.

Bilety zakupione w kasach kin należy zawracać w terminie do 30 dni od planowanego wydarzenia wysyłając e-mail na adresfaktury@silesiafilm.com  wraz z następującymi danymi:

– dane osoby, która zakupiła bilet,
– numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu,
– zdjęcie/skan biletów i paragonów.

Wszystkie zwroty zostaną dokonane w terminie do 30 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 


O nowych terminach wydarzeń (m.in. masterclass z Lechem Majewskim, śląska premiera filmu „Dolina Bogów”, koncerty, pokazy specjalne) będziemy informować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych oraz stron kin.

facebook Kina Kosmos

kosmos.katowice.pl 

rialto.katowice.pl

swiatowid.katowice.pl

kinobaltyk.pl

kinojanosik.pl